İçeriğe git

Dış Cephe Boyama kusadasinda

Kuşadası Dış Cephe Boyama

2-C)GİYDİRME CEPHE UYGULAMALARINDA ISI YALITIMI


Dıştan yapılan ısı yalıtımı yapı fiziği açısından en sağlıklı uygulamadır. Bu uygulamada herhangi bir ısı köprüsüne izin verilmez ve yapı kabuğunu oluşturan yapı malzemeleri sıcak tarafta kalır.
Dıştan XPS ile ısı yalıtımı uygulamalarından dekoratif çözümler arasında, mimari tercihler gereği eski ve yeni bina yüzeylerinde binalara yeni bir görünüm kazandıran Yalı Baskısı Uygulamaları da sıvasız dış cephe uygulamalarına bir örnektir.

Projelendirmede Dikkat Edilecek Konular:
Dış yüzeyde kullanılan ısı yalıtım malzemesi dış etkilere karşı dayanıklı özellikte olmalıdır. Özellikle subasman bölgesinde kullanılan yalıtım tabakası şiddetli etkilere maruzdur: yerden alınan nem, yağmur veya su, mekanik basınç ve darbe, humik asit vs. dolayısı ile dış ve subasman seviyesinde kullanılan yalıtım malzemesi uzun süreli, kalıcı etkili bir çözüm getirebilecek özel bir yalıtım malzemesi olmalıdır. XPS sözkonusu detaylarda su ve nemin negatif etkilerine karşı dayanıklı,sürekli ve etkin bir ısı yalıtımı uygulaması sağlar.

Uygulama için uygun iklim şartları dikkate alınarak uygulamaya başlanmalıdır. Uygulama başlamadan önce binanın bütün cephelerinin yatay ve düşey terazisi belirlenir. Isı yalıtım levhalarının monte edileceği yüzey düzgün olmalı, alt yüzeyin eğriliği 1-2cm den büyük olmalıdır. Uygulama öncesi bir kaba sıva ile alt yüzey düzeltilerek, daha iyi bir dübel tespit imkanı sağlanır. İklim şartları göz önüne alınarak, gerekirse dış cephe muhafaza edilerek uygulama yapılmalıdır. Isı yalıtımı yapılması sonrasında sağlıklı sonuçlar alınması için, yapı kabuğunun tamamen kurumuş olmasına dikkat edilmelidir


Siding Uygulamalarında Isı Yalıtımı
XPS Isı Yalıtım Levhaları: TS 825’e uygun kalınlıkta ve TS 11989 EN 13164 standardına göre TSE belgeli, yangın dayanımı minimum B1 olan, minimum 30 kg/m3 yoğunlukta, %10 deformasyonda basma mukavemeti minimum 200 kPa (C2 Sınıfı) Ekstrüde polistren köpük levhalar.
Eviniz için En İyi Dış Cephe Boya Renk seçimi
Doğru boya ve  renk evinizin sadece dış korumak değil, aynı zamanda kişisel stili ifade.

Bir evin üzerine Doğa 'nın cezalandırı etkileri her zaman olacak. kış şartları olacak, ışık gelecek ve sıcak havalarda ve uzun gün için.
Dış cephe boyaları ve lekeleri unsurlara karşı bir ev en iyi koruma
nın yolları, ve ne kadar süre ve ne kadar iyi bir dış boya  bir evi korumak için işini yapacak boya , hazırlık kalitesi kalitesi ve türüne bağlıdır ve uygulamanın kalitesi önemlidir.
İyi Dış ev Boya Seçimi
Boya teknolojisindeki son devrimler gibi çevre dostu, düşük VOC dış cephe boya ve , yeni nesil vermiştir

Aura ® Dış Cephe Boya ve Arborcoat ® Su bazlı Dış renk . Yüksek performanslı dış kaplamalar bu yeni nesil, diğer boya ve renkleri daha iyi bir performans sergiliyor ve zaman testine dayanır.
Eviniz için en iyi dış cephe boya veya
renk seçerken, aşağıdaki nitelikler göz önünde bulundurun:
Dayanıklılık ve genel performans
Kalıp ve küf direnci
Ultraviyole ışınlarına karşı direnç
Uygulama kolaylığı
Solmayan renkler
Çevre dostu
Dış Cephe Boya Renk seçimi
Koruyucu değere ek olarak, boya veya
renklerin yeni bir eve dönüştüren ve bir boya rengi seçerken her zaman bir sorundur estetik olabilir. İşte ev basit için en iyi dış boya renkleri seçerken yardımcı olmak için birkaç öneri:
Çatı, garaj ve baca boyalı olmayacak ama bu renk seçimlerini belirlemede bir rol oynaması gerektiğini, mevcut unsurlardır. Benzer bir renk kullanarak, örneğin, kısmen taş olan bir cephe için görsel uyum katacak. Sabit renkler yoğun iseniz, terra-cotta kiremit çatı gibi, nötr bir renk denge getirecektir.
Peyzaj önemli bir faktördür. Çevredeki paleti ile uyum renkleri seçin. Eğer parlak renkli bahar çiçeklenme ağaç veya yeşil vakıf dikimleri bir deniz varsa, bunları tamamlayacak renkler seçin.
Mahallede diğer evler ile uyumlu bir renk düzeni seçin. Sen paleti veya tam olarak uygulamayı taklit etmek zorunda değilsiniz, ancak benzer renk kombinasyonları kendi bireysel falso olabilir.
Bölgesel etkiler ayrıca yerel arazi, mevsim, doğal aydınlatma etkileşimi, hatta tarih ve kültür için hesap olarak seçim etkileyecek bağlanmıştır.
[Not: Vinil siding durumunda, renk de önemli bir faktör olduğunu, bazı tonları iyi performans yok çünkü. dış boya renkleri seçme hakkında daha fazla bilgi vinil dış cephe kaplaması için.]
Yani dalma almak ve gelecek yıl için ev güzelleştirmek ve korumak.

Bizim ile başlamak Color Gallery sizin eviniz için en iyi dış leke ve boya renkleri seçmenize yardımcı olacak boya renk görselleştirme aracı.
Online ev boya ve renkler bizim ile bir satın alma yapmadan önce nasıl görüneceğini görmek Kişisel Renkli Görüntüleyici sanal boya renk görselleştirme aracı.

Kuşadası Dış Cephe Boyama
Kuşadası İç cephe boyama
Kuşadası Dış Cephe Boyama

Kuşadasında iç cephe dış cephe boya, fayans, alçı, asma tavan, elektirik su tesisat, A' dan Z' ye tüm inşaat tadilat ustası arayan değerli müşterilerimiz artık bize ulaşmanız çok daha kolay...0 530 294 04 29

Telefon numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz.
Görevli Arkadaşımız gerekli bilgileri alıp en yakın zamanda ustaları Boya işinin yapılacağı yere göndererek işi ve ücreti konuşmanızı sağlayacaktır.
Ön çalışma dediğimiz bu görüşme tamamen
ücretsizdir!

Mebran çatı, Kiremit çatı, Shingle çatı isleri yapılır. Her türlü çatı tamirat ve tadilatı da yapılır.İçeriğe dön